captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: neatrastas Kaunas prie upės

Kaune veiklą pradėjo kūrybinė bendruomenė TẽKA, kurios tikslas – priartinti miesto kultūrinį gyvenimą prie vandens. Visą rugpjūtį vyks renginiai „TẽKA: [re]ANIMACIJA“, kurių metu Vilkijoje, Kulautuvoje ir Zapyškyje bus kuriami mažosios architektūros objektai, stiprinantys ryšį su upe.
Kauno miesto savivaldybės nuotr.
Kauno miesto savivaldybės nuotr.

„Klišių žurnalų, reklamų fotografijoje mažėja. Matome įvairesnius, vyresnius žmones. Artėjame Skandinavijos link“, – apie komercinę fotografiją pastebi fotografė Monika Požerskytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Užsienio kultūrinės spaudos apžvalga su Mykolu Drunga.

Kaune veiklą pradėjo kūrybinė bendruomenė TẽKA, kurios tikslas – priartinti miesto kultūrinį gyvenimą prie vandens. Visą rugpjūtį vyks renginiai „TẽKA: [re]ANIMACIJA“, kurių metu Vilkijoje, Kulautuvoje ir Zapyškyje bus kuriami mažosios architektūros objektai, stiprinantys ryšį su upe. Viena projekto iniciatorių Rasa Chmieliauskaitė 15min.lt sakė, jog prieš 4 metus Vilijampolės krantinėje prasidėję pokyčiai, prieiga prie vandens ir santykis su juo nuliūdino: „daroma taip, kaip buvo daryta prieš 50 metų. Kaunas yra upių miestas, jį pagimdė upė, santaka, su upėmis susiję ekonominiai, prekybiniai ryšiai – miestas taip užaugo. Dabar su upėmis ryšys prarastas“. Pokalbis studijoje su R. Chmieliauskaite apie tai, kaip atrasti save prie Kauno upių. 

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 16 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close