captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: nesutarimai dėl nacionalinės paramos žemdirbiams

Dar praėjusią vasarą politikai žadėjo mokėti nacionalinę paramą, bet iki šiol žemdirbiai jos nesulaukė. Negana to, dabar norima paramą mažinti taikant moduliaciją. Todėl ūkininkai neatmeta galimybės bylinėtis su Vyriausybe.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Dar praėjusią vasarą politikai žadėjo mokėti nacionalinę paramą, bet iki šiol žemdirbiai jos nesulaukė. Negana to, dabar norima paramą mažinti taikant moduliaciją. Todėl ūkininkai neatmeta galimybės bylinėtis su Vyriausybe.

Rubrika „Diena kaime“ – su Justinu Stoniu. Jis ne ūkininkas, netgi ne kaime, o miestelyje gyvena, tačiau turi labai įdomų, su žemdirbystės istorija ir gyvenimu kaime susijusį muziejų. Buvęs Gedimino technikos universiteto dėstytojas Smalininkuose, savo sodyboje, muziejų pradėjo kurti 2004 m. Dabar turi daugiau kaip 20 000 eksponatų – senoviniais mechanizmais ne tik žemei dirbti, įvairiausiais buities rakandais, knygomis, mašinomis, įrengimais užverstas ne tik sodybos kiemas ir ūkiniai pastatai, bet ir visi keturi erdvaus namo aukštai. Eksponatais domisi ir užsieniečiai – ne tik iš Europos, bet ir tolimosios Azijos šalių. Koks savaitgalis buvo muziejuje?

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, vasario 11d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...