captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietė“: išmokime vartoti augalus ir nebenorėsime restoranų patiekalų

Tūkstančius metų augalai žmonėms teikė praktiškai viską: maistą, užklotą, drabužius, stogą virš galvos ir šilumą namuose. Tačiau šiandien mes pamiršome, nebemokame atpažinti, nežinome, kaip juos naudoti. Kadaise kiekviename Žemės lopinėlyje vyravusią gamtinę įvairovę užgožė monokultūros.  Vis dažniau augalų atlasuose rasite žodžius: naudingas, vartotas, tačiau  dabar retas ar beveik išnykęs. Apie augalus mūsų gyvenime – pokalbis su žolininke Rasa Buslavičiene.
Žolininkė Rasa Buslavičienė.
Žolininkė Rasa Buslavičienė.

Vis daugiau žmonių Lietuvoje ryžtasi keliauti dviračiais. Ne tik į darbą miestuose, ne tik į parduotuvę ar pas draugus miesteliuose, bet leidžiasi į tolimus žygius po Europą ar net pasaulį. Kalbėsime apie keliones dviračiais po Lietuvą, kaip pasirengti tokiai kelionei, kokių patarimų turi dviračiais keliaujantys po Lietuvą žmonės? Mūsų studijoje – dviračių entuziastas ir VGTU turistų klubo narys Adomas Vaičikonis. 

Antroje laidos dalyje – tiesioginis pokalbis su žolininke  Rasa Buslavičiene. Artėjant Žolinėms, kai mišiose šventinami gražiausi žolynai, ar tikrai žinome, ko prisirenkame? Išgirsime Rasos patarimų, kaip nepasiklysti tarp nuodingų, invazinių augalų, kaip paruošti tiek vaisių, tiek vaistažolių atsargų žiemai.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Eglė Daugėlaitė.

„Radijo popietė" rugpjūčio 10 d., penktadienį, nuo 14.05 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...