captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Teatras P“

„Kažkodėl susitinka žmonės ir nori būti kartu, kurti gilesnį ryšį ir kartu tame ryšyje augti, mokytis vienas iš kito. Sutapo mūsų teatrinis skonis, vertybės, norisi kartu tai vystyti, išauginti į savitą, tik mums būdingą reiškinį“, – prisipažįsta aktorė Aura Garmutė, kartu su kolegomis Artūru Dubaka ir Baliu Ivanausku įkūrusi „Teatrą P“.

„Mes dvejus metus kas mėnesį vaikštome į šį pastatą. Mūsų akyse jis nyksta taip, kad tiesiog sunku įsivaizduoti tempus, kaip greitai galima niokoti pastatą“, – sako Baroti galerijos Klaipėdoje įkūrėja Andželika Baroti. Klaipėdos kultūros bendruomenė išplatino kreipimąsi į atsakingas valstybės institucijas, kuriame aiškina, kad institucijose, dėl nežinomų priežasčių, vis dar vilkinamas sprendimas perduoti buvusį policijos komisariato pastatų kompleksą (Jūros g. 1) Klaipėdos savivaldybei. Miesto menininkai nori čia įkurti multifunkcinę menų erdvę.
Kultūros ir meno mėnraščio „Kultūros barai“ apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

„Šis objektas yra įdomus, nes jame pateikta Lietuvos istorijos interpretacija. Tarsi susijungia Vytauto laikų karinės pergalės su šių dienų laimėjimais“, – apie Kauno tarpukario architektūros objektą – Karininkų ramovę – pasakoja istorikė Marija Drėmaitė.
 
„Kažkodėl susitinka žmonės ir nori būti kartu, kurti gilesnį ryšį ir kartu tame ryšyje augti, mokytis vienas iš kito. Sutapo mūsų teatrinis skonis, vertybės, norisi kartu tai vystyti, išauginti į savitą, tik mums būdingą reiškinį“, – prisipažįsta aktorė Aura Garmutė, kartu su kolegomis Artūru Dubaka ir Baliu Ivanausku įkūrusi „Teatrą P“. Kuo išsiskirs šis jaunųjų aktorių teatras? Kokius projektus ketina pristatyti, kodėl svarbu priklausyti teatrui ir kaip pavyko poezijos spektaklių žygis per Lietuvą – pokalbis su aktoriais studijoje.

Ved. Austėja Kuskienė

„Ryto allegro“ rugpjūčio 3 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close