captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: provokatyvusis Mischa Badasyanas ir kūno sociologija

„Apie moralinius ir etinius klausimus galvoju mažiausiai. Menas – ne moralinė institucija, kurti meną – tai ne priklausyti bažnyčiai. Kurdamas turi nuolat peržengti ribas“, – tvirtina armėnų kilmės menininkas Mischa Badasyanas.
Armėnų kilmės menininkas Mischa Badasyanas.
Armėnų kilmės menininkas Mischa Badasyanas.

„Prieš dešimt metų įsitikinau, kad niekas Preilos istorijos nežino, kad tai yra terra incognita ir kad reikia man, kol tie žmonės dar gyvi,  juos apklausti ir viską užrašyti. Senieji Preilos gyventojai, kuršininkai, kalbėjo latviškai kuržemės tarme ir per 400 metų savo tapatybės neprarado“, – pasakoja žurnalistė, Neringos kultūros almanacho „Dorė“ redaktorė Raimonda Ravaitytė Meyer.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie  naują Mozarto operos „Užburtoji fleita“ pastatymą Zalcburgo vasaros muzikos festivalyje.

„Apie moralinius ir etinius klausimus galvoju mažiausiai. Menas – ne moralinė institucija, kurti meną – tai ne priklausyti bažnyčiai. Kurdamas turi nuolat peržengti ribas“, – tvirtina armėnų kilmės menininkas Mischa Badasyanas. M. Badasyanas kuria performansus, projektus ir instaliacijas, narpliojančius žmogaus seksualumo temą. Ar apie seksualumą ir žmogaus kūną kalbantis menas turi būti provokatyvus? Apie provokacijas mene, ribas, kurias galima ir kurių nevalia peržengti, taip pat kitokį požiūrį į seksualumą – pokalbis su Mischa Badasyanu. 

 

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 2 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close