captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – Sauliaus Petreikio kūryba

Ketvirtadienį, rugpjūčio 2 d., laidoje susitiksite su profesionaliu muzikantu, multiinstrumentalistu, kompozitoriumi Sauliumi Petreikiu.
Multiinstrumentalistas<br> kompozitorius Saulius Petreikis. Ryčio Šeškaičio nuotr.
Multiinstrumentalistas
kompozitorius Saulius Petreikis. Ryčio Šeškaičio nuotr.

Grojantis vos ne visais pasaulio pučiamaisiais instrumentais, nuolat kuriantis ir įrašinėjantis naujus albumus toliau populiarina world music stilių Lietuvoje. Aktyviai dalyvauja muzikiniuose projektuose ir koncertuoja su įvairiais muzikantais. Štai jau kitą savaitę kartu su pasaulio orkestru („World Orchestra“) kviečia į muzikos harmonijos versmę, kur skirtingų tautų instrumentai, temperamentai bei melodijos suskambės drauge. Kaip teigia pats atlikėjas: „Pasaulio orkestras („World Orchestra“)  yra tai, kuo aš gyvenu, tai visos pasaulio spalvos. Esu labai laimingas galėdamas groti su tokiais profesionaliais muzikantais. Retai kada ant scenos būna 35 atlikėjai. Tai netradicinis orkestras. Mano žiniomis, panašių kolektyvų Europoje yra tikrai nedaug“.

Pabendrauti ir pateikti klausimą laidos svečiui Sauliui Petreikiui galėsite ir Jūs,mieli klausytojai. Kaip įprasta laidos metu veiks šie telefonai:  (8 5) 233 10 12, 233 10 13.

„Muzikinis vidudienis“ – rugpjūčio 2 d., ketvirtadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Edita Vilčiauskienė

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...