captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietėje“: Vakarai gręžiasi į Rytus?

Naujienų portalas BBC skelbia, jog pasaulyje sparčiai populiarėja korėjiečių kalbos studijos. Svarstoma, kad tam įtakos gali turėti besiplečiantis populiariosios Pietų Korėjos kultūros gerbėjų ratas. Nuo 2013 iki 2016 metų Amerikos universitetuose besimokančiųjų korėjiečių kalbos padaugėjo 14%, o internetinė kalbų mokykla „Duolingo“ pristatė naują korėjiečių kalbos kursą. Studijoje su VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktorės pavaduotoja Monika Orechova, sinologu dr. Vyčiu Siliumi ir VDU Azijos studijų centro vyr. koordinatoriumi Linu Didvaliumi aptarsime, ar panašus susidomėjimas Rytų kalbomis pastebimas ir Lietuvoje.

Su rubrika „Ką man skaityti?“ domėsimės, ar prie jūros poilsiaujantys žmonės užsuka į Palangos biblioteką. Kokias knygas renkasi? Ir kokias taisykles reiktų prisiminti iš bibliotekos skolintas knygas pliaže skaitantiems žmonėms?

Kokių lietuviškų akcentų galima rasti viename seniausių Europoje, Lokarno, kino festivalyje? Apie lietuviškas premjeras jame papasakos Šveicarijoje viešinti Lietuvos kino centro Filmų sklaidos, informacijos ir paveldo skyriaus vedėja Dovilė Butnoriūtė.


Ved. Birutė Rutkauskaitė ir Juta Liutkevičiūtė.

„Radijo popietė“ – rugpjūčio 2 d., ketvirtadienį, nuo 14.05 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close