captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kaip pavyko žemdirbių akcija Briuselyje?

Ketvirtadienio pavakare baigsis dvi dienas truksianti Lietuvos žemdirbių akcija Briuselyje. Joje dalyvauja apie 60 jaunųjų ūkininkų ir žemdirbiškų specialybių studentų. Ar jų, kitų Baltijos šalių žemdirbių teisėtus reikalavimus išgirdo ES pareigūnai?
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Ketvirtadienio pavakare baigsis dvi dienas truksianti Lietuvos žemdirbių akcija Briuselyje. Joje dalyvauja apie 60 jaunųjų ūkininkų ir žemdirbiškų specialybių studentų. Ar jų, kitų Baltijos šalių žemdirbių teisėtus reikalavimus padidinti tiesiogines išmokas bent iki ES vidurkio, sudaryti lygias konkurencijos sąlygas išgirdo ES pareigūnai?

Jonavos rajone akivaizdžiai daugėja specializuotų augalininkystės ūkių. Pastaraisiais metais sumažėjusios pieno supirkimo kainos iš rinkos privertė trauktis smulkius pieno gamintojus, o kiaulininkystei skaudų smūgį sudavė maras.

Šiuo metu Lietuvoje yra registruota daugiau kaip 600 kaimo turizmo sodybų. Ilgokai daugelyje jų paslaugos buvo populiarios tik vėlyvo pavasario, vasaros ar rudens mėnesiais. Pasak Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidento Lino Žabaliūno, pastaraisiais metais randasi vis daugiau tokių kaimo turizmo sodybų, kurios ne tik gali priimti, bet nemažai svečių susilaukia ir žiemos mėnesiais. Ne viena tokia kaimo turizmo sodyba yra Ignalinos rajone. Šia žiemą neblogai svečių lankoma, kad ir Prano Zubricko sodyba.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, vasario 8 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close