captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai”: kas yra neapykantos nusikaltimai ir kaip dažnai su jais susiduriame?

Liepos 19 dieną Vilniuje buvo užpultas ekvadorietis Fabianas Sanchezas. Siekiant paraginti policiją tirti neapykantos nusikaltimus, Vilniaus Lukiškių aikštėje ketvirtadienį planuojama protesto akcija.

Meteorologai sako, kad prie Lietuvos priartėjo stiprėjantis anticiklonas, tad nuo karščio sunku bus net naktį.

Ar žmonės vis dar švenčia vardadienius?

375 valandos ir 13 naktų – tiek laiko birželį savanoriai praleido su sergančiais vaikais, kurie neturi, kas jais pasirūpintų. Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje veiklą pradėjo iniciatyva „Niekieno vaikai“, kurios savanoriai slaugo sergančius vaikus iš globos namų arba socialinės rizikos šeimų.

Kur dingo seniau labai populiarios mirtos ir oleandrai? Kaip ir kodėl keičiasi kambarinių augalų auginimo mados ir tendencijos? Pokalbis su Neformaliojo švietimo ir ugdymo centro Gamtinio ir ekologinio skyriaus vedėju Almantu Kulbiu.

Pristatoma iniciatyva „Pusantro metro“. Ja siekiama šviesti eismo dalyvius ir įtvirtinti Kelių eismo taisyklėse punktą, kad dviratininkai keliuose ir gatvėse būtų lenkiami ar apvažiuojami ne mažesniu kaip 1,5 metro atstumu. „Ryto garsų“ pašnekovas – „Velomaratono“ iniciatorius, lenktynininkas Benediktas Vanagas.

Liepos 26-osios, ketvirtadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...