captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip pasitiksime popiežių Pranciškų?

Paskelbus popiežiaus oficialią vizito Lietuvoje programą, imta plačiai kalbėti, kur ir kaip priimsime Pranciškų, kokių lėšų reikės įvairioms institucijoms, ar jų pakaks.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Dviratininkas mėgėjas ir sporto entuziastas Gediminas Mukas metė sau iššūkį per 5 dienas – 120 valandų – dviračiu apvažiuoti Baltijos šalis ir per šį laiką įveikti net 2400 km. Žygiui pasirinktas maršrutas – simboliška dovana Baltijos šalims, mininčioms 100-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines.

KTU mokslininkas Paulius Danilovas sukūrė maisto pakuotes, kurios suyra pačios, bei patobulino vandens dezinfekcijos technologiją. Interviu su mokslininku.

Iš pokalbių ciklo „Valstybė – tai TU“. Interviu su kalbininke, sociallingviste Loreta Vaicekauskiene.

Paskutiniąją liepos savaitę Radviliškis taps unikaliu Europos miestu, kuriame susirinks keliolikos skirtingų Europos tautų atstovų delegacijos, kurios per folkloro dainas ir šokius, gatvės teatrą, fotografiją ir tapybą, tradicinius patiekalus bei sporto rungtynes  pristatys savo krašto kultūrą ir papročius

Kodėl Judita ir Donatas žiedais apsimainė Marijampolės futbolo stadione ir kiek kainuoja fano gyvenimas?

Ved. Saulius Liauksminas.

Liepos 22-osios, sekmadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.05 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

8.20 Pokalbių ciklas ,,Valstybė – tai TU ,,.Interviu su kalbininke, sociallingviste Loreta Vaicekauskiene

8.30 žinios

8.35 Radijo dokumentikos anonsas

8.45 Paskutiniąją liepos savaitę Radviliškis taps unikaliu Europos miestu, kuriame susirinks keliolikos skirtingų Europos tautų atstovų delegacijos, kurios per folkloro dainas ir šokius, gatvės teatrą, fotografiją ir tapybą, tradicinius patiekalus bei sporto rungtynes  pristatys savo krašto kultūrą ir papročius

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...