captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro”: ar Valdovų rūmai spės pasirengti Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai?

„Priėmimai, oficialūs sutarčių pasirašymai planuojami Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmuose. Valdovų rūmai atliks reprezentacinę funkciją ir nuo birželio iki metų pabaigos praktiškai kiekvieną dieną ten vyks reprezentaciniai renginiai“.
Ar Valdovų rūmai spės pasirengti Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai? ELTA nuotr.
Ar Valdovų rūmai spės pasirengti Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai? ELTA nuotr.

„Priėmimai, oficialūs sutarčių pasirašymai planuojami Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmuose. Valdovų rūmai atliks reprezentacinę funkciją ir nuo birželio iki metų pabaigos praktiškai kiekvieną dieną ten vyks reprezentaciniai renginiai“, – sako pirmininkavimui ES koordinuoti Ministro Pirmininko kanclerio pirmasis pavaduotojas Remigijus Motuzas.

„Kaip žinoma, manipuliatorius visada apeliuoja į jausmus, o ne į proto argumentus. O menas yra būtent ta sfera, kur galima manipuliuoti žiūrovų jausmais ir dėl to nelikti kaltiems ar smerkiamiems. Žiūrovai patys pasiduoda menininko manipuliacijoms ir įtaigai“, – svarsto penkių jaunų tekstilininkų parodos „Manipuliacijos“ Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje Kėdainiuose kuratorė Asta Fedaravičiūtė-Jasiūnė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio spaudos apžvalgoje: šekspyriniai blogio ir išprotėjimo motyvai amerikiečių televizijos seriale „Tėvynė"; Vengrijos filosofas marksistas palaiko mintį, kad aukštasis mokslas turi būti nemokamas; ispanų rašytojas nepatenkintas, kad jo kritiniai išpuoliai spaudoje nesukelia pasipriešinimo.

„Tikslios darbų pradžios datos pasakyti negalime, kol vyksta LDK Valdovų rūmų B dalies statybos darbų pirkimo konkursas“, – tvirtina VšĮ Vilniaus pilių direkcijos laikinasis vadovas Danius Malinauskas, nors numatyta, kad Valdovų rūmų A dalies statybos darbai bus užbaigti iki gegužės 15 dienos. Kaip bus paskirstyti beveik 13 milijonų litų, numatytų Valstybės investicijų programoje šiam objektui, ar pinigų ir laiko pakaks pasirengti atlikti reprezentacinę funkciją, įrengti signalizaciją, apšvietimą, ekspozicijas – pokalbis studijoje su pirmininkavimui ES koordinuoti Ministro Pirmininko kanclerio pirmuoju pavaduotoju Remigijumi Motuzu, Nacionalinio muziejaus LDK Valdovų direktoriumi dr. Vydu Dolinsku, VšĮ Vilniaus pilių direkcijos laikinuoju vadovu Daniumi Malinausku.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ ketvirtadienį, vasario 7 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close