captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ūkį nori išsaugoti vaikams

Marijampolės savivaldybės šeimos ūkininkas Valdas Vaišnys, turintis senojo genotipo pieninių karvių bandą, dar užsiima ir javų auginimu. Tačiau šią vasarą negali pasidžiaugti nė vienos gamybos gerais rezultatais. Išsaugoti ūkį tokiomis sąlygomis šiandien marijampolietį labiausiai skatina, kad turi galimų ūkio perėmėjų – vaikų.
Ir praėjus lietums<br> atolas Valdo Vaišnio ūkyje<br> karvių ganyklose<br> dar menkai pakilęs.
Ir praėjus lietums
atolas Valdo Vaišnio ūkyje
karvių ganyklose
dar menkai pakilęs.

Vasara ypač palankus metas ne tik keliauti, bet ir praturtinti savo žinias, nukakus, kad ir į Kauno rajone esantį Obelynės parką. Jame daug įspūdingų riešutmedžių, obelų kriaušių, įvairių kitų medžių, gėlių – 300 rūšių ir formų augalų bei krūmų, 60 sygliuočių. Profesoriaus Tado Ivanausko 1958 metais įsteigtas parkas laikomas respublikinės reikšmės istoriniu paminklu. Jame veikia ir muziejus.

Šakių rajone, Lekėčiuose, šį šeštadienį, liepos 21 dieną, ketvirtą kartą vyks tradicinis renginys ,,Mėlynių festivalis“, skirtas pristatyti ir pagerbti šio krašto uogą – mėlynę. Šiam festivaliui ypač aktyviai ruošiasi darbščios ir išradingos Lekėčių moterų klubo narės, visa miestelio bendruomenė.

 Ved. Algirdas Steponavičius.

,,Gimtoji žemė“ – ketvirtadienis, liepos 19 d., 06.07 val. per  LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...