captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudieniame“ – lietuviškos naujienos

Vienintelis Lietuvoje muzikinis projektas, kuriame atlikėjai dainuoja gyvai, akompanuojant orkestrui ir bigbendui – taip prisistatė naujas LRT Televizijos konkursas „Auksinis balsas“, žiūrovams pasiūlęs ir gerai pažįstamus, ir televizijos eteryje nematytus veidus.
Vienas laidos svečių – „Auksinio balso“ dalyvis Česlovas Gabalis.
Vienas laidos svečių – „Auksinio balso“ dalyvis Česlovas Gabalis.

Vienintelis Lietuvoje muzikinis projektas, kuriame atlikėjai dainuoja gyvai, akompanuojant orkestrui ir bigbendui – taip prisistatė naujas LRT Televizijos konkursas „Auksinis balsas“, žiūrovams pasiūlęs ir gerai pažįstamus, ir televizijos eteryje nematytus veidus. Praėjusio šeštadienio vakarą pasirodė pirmieji konkurso dalyviai. Nuo šiol apie šį projektą dažnai kalbėsime mūsų laidose. O šio „Muzikinio vidudienio“ svečiai – „Auksinio balso“ dalyviai Česlovas Gabalis ir Vaidas Baumila.

Lietuvos atstovas šių metų „Eurovizijoje“ Andrius Pojavis vasario 10 dieną rengia paramos koncertą „Būkime kartu“, kurio metu į  LRT Didžiąją studiją kviečia ne tik būrį savo draugų, bet ir platų gerbėjų ratą. Koncertą  tiesiogiai transliuos LRT Radijas ir Televizija. Šį dviejų valandų renginį laidoje pristatys Andrius Pojavis ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas. Visi, norintys paremti Andrių Pojavį koncerto transliacijos metu ir dabar, jau gali skambinti trumpaisiais numeriais: 1406 – 5 Lt, 1407 – 10 Lt.

Ved. Edita Vilčiauskienė.

„Muzikinis vidudienis“ vasario 7 d., ketvirtadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...