captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: lietuviškos dainos vaikams

Ar galvojame apie tai, kokias dainas klauso mūsų vaikai? O kokias dainas kuria mažiesiems rašantys autoriai? Kas turėtų prisidėti prie kokybiškų lietuviškų dainų vaikams atsiradimo?
R. Radzevičius<br> A. Smilgevičiūtė ir V. V. Landsbergis. D. Razausko nuotr.
R. Radzevičius
A. Smilgevičiūtė ir V. V. Landsbergis. D. Razausko nuotr.

Apie visa tai LRT RADIJO studijoje Domantas Razauskas kalbasi su „Tilidūdos“ autoriais, grupės „Skylė“ nariais Roku Radzevičium ir Aiste Smilgevičiūte bei dainų vaikams autoriumi, rašytoju, režisieriumi Vytautu V. Landsbergiu. 1,8 milijono „Tilidūdos“ peržiūrų „Youtube“ platformoje uždavė klausimą: jei taip reikia kokybiškų dainų vaikams, tai kokia situacija su vaikiška muzika apskritai? Ar tarp gausybės gana primityvaus „bumčiko“ ir įvairių pop ansamblių yra dainų, kurios išties augintų vaiką kūrybiška, sąmoninga asmenybe? Ir kas turėtų prisidėti, kad kokybiško lietuviško turinio vaikams rastųsi daugiau? Patys autoriai, o gal valstybė? Apie dainas, kurios neapsimoka, apie gebėjimą prisitaikyti prie skaitmeninio amžiaus ir dar daug apie ką – šeštadienio „Pakartot“.

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama liepos 21 d., šeštadienį, 12.10 val. ir liepos 22 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

(Kartojama 2017 05 06 laida.)

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...