captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: vėl apeliuojama į Briuselio sąžinę

Trečiadienį prasidėjusioje ir dvi dienas truksiančioje akcijoje beveik 60 Lietuvos jaunųjų ūkininkų Briuselyje vėl reikalauja nediskriminuoti Baltijos šalių žemdirbių.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Trečiadienį prasidėjusioje ir dvi dienas truksiančioje akcijoje beveik 60 Lietuvos jaunųjų ūkininkų Briuselyje vėl reikalauja nediskriminuoti Baltijos šalių žemdirbių. Kalbėdami COPA COGEKA prezidiumo posėdyje jų atstovai, be kita ko, reikalavo užtikrinti teisę ūkininkauti lygiomis konkurencinėmis sąlygomis Lietuvoje, o ne užsienyje.

Pastaraisiais metais Lietuvos ūkininkai ir žemės ūkio įmonės dirba maždaug 40 procentų privačios žemės, kitą nuomoja. Kadangi dėl įvairiausių priežasčių sudaroma daug trumpalaikių sutarčių, kai kurios tik vieneriems metams, atėjus pavasariui, daug šurmulio, pagrįstų ir ne pretenzijų  dėl nuomojamos žemės. Šį pavasarį Ignalinos rajono žemėtvarkininkams jų reiškia ir Alma Misiūnienė.

Penkiolika kilometrų  nuo Akmenės rajono centro nutolusio Šapnagių kaimo žmonių gyvenimo prasmingumą daug lemia  jau dešimtmetį čia gyvuojant bendruomenė „Gimtinė“. Jos nariai organizuoja įvairias šventes, stato spektaklius, rūpinasi, kad ir atokiau nuo rajono centro esančiame kaime būtų įdomiau ir patogiau gyventi.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, vasario 7 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

                                          

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...