captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: būsimoji Lietuvos rusų dramos teatro vadovė Olga Polevikova

„Rusų dramos teatras nėra stovintis atokiai, tai yra neatsiejama Lietuvos kultūros dalis. Mes visi galėtume ten rasti sau vietos“, – sako Lietuvos rusų dramos teatro vadovo konkursą laimėjusi Olga Polevikova.
Būsimoji Lietuvos rusų dramos teatro vadovė Olga Polevikova.
Būsimoji Lietuvos rusų dramos teatro vadovė Olga Polevikova.

Festivalis – tai puiki galimybė ne tik pristatyti savo kraštą, bet ir susipažinti su kitų šalių kultūra, tradicijomis. Kad būtų stimulas savo šalį pristatyti kuo geriau, yra renkami taškai už kultūrines ir sporto rungtis. Festivalyje dalyvaujančios šalys vertina viena kitos pasirodymus balais ir  festivalio uždarymo ceremonijoje yra paskelbiama šalis – nugalėtoja, kuri išsiveža pereinamąją  festivalio nugalėtojo taurę“, – apie pirmą kartą Lietuvoje, Radviliškyje, rengiamą Europos žmonių festivalį sako Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ – menotyrininkės ir menininkės Laimos Kreivytės komentaras apie futbolą ir politiką.

„Man norėtųsi, kad mūsų repertuaras atitiktų visų gyventojų poreikius: ir tautinių mažumų, ir lietuviams būtų įdomus, ir vaikams, ir paaugliams. Galim pakviesti ir režisierių iš Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, – sako Lietuvos rusų dramos teatro vadovo konkursą laimėjusi Olga Polevikova. – Rusų dramos teatras nėra stovintis atokiai, tai yra neatsiejama Lietuvos kultūros dalis. Mes visi galėtume ten rasti sau vietos. Aš labai sieksiu to.“ Su būsimąja Lietuvos rusų dramos teatro vadove Olga Polevikova pasikalbėsime apie tai, kas laukia šio teatro artimiausius penkerius metus.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ liepos 17 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close