captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: liepą ir rugpjūtį LRT RADIJAS skelbia mandagaus vairavimo mėnesiais

LRT RADIJAS kviečia visus šalies eismo dalyvius mandagiai ir kultūringai elgtis kelyje. Visi kartu per du mėnesius mandagumą galime paversti kasdieniu įpročiu ir pastebimai sumažinti eismo įvykių skaičių. Beje, vairuotojai kviečiami išlaikyti mandagaus vairuotojo testą. Penkis testą išlaikiusius vairuotojus pakviesime susigrumti finalinėje vairavimo rungtyje.
LRT nuotr.
LRT nuotr.

NATO vadovai Briuselyje baigė susitikimą, aptardami iššūkius ilgiausiai trunkančioje aljanso misijoje Afganistane ir padėtį Juodosios jūros regione.

Gerėja medicinos priemonių prieinamumas cukriniu diabetu sergantiems žmonėms. 

Penktadienį bus patvirtinta kultūros paso koncepcija. Kultūros pasas – ilgalaikė priemonė, skirta visiems Lietuvos mokiniams, teikiant jiems kultūros ir meno paslaugas.

Pasaulio futbolo čempionato apžvalga ir viktorina

Žiniasklaida rašo, kad Klaipėdoje gaujos santykius ėmė aiškintis vidury dienos stebint niekuo dėtiems žmonėms, o iš Rusijos siunčiami nusikaltėlių šulai jau dalijasi uostamiesčio įtakos zonomis. Kas vyksta Klaipėdoje? 

Artėjant Jungtinių Valstijų ir Rusijos prezidentų susitikimui liepos 16-ąją, Vakarų valstybių akys nukreiptos į Helsinkį. 

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Saulius Liauksminas.      

Liepos 13 d., penktadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close