captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dailininkų Valentino ir Gražinos Ajauskų atradimai

Dailininkai Valentinas ir Gražina Ajauskai pirmą kartą rengia bendrą tapybos ir grafikos parodą su savo studijos mokiniais, pavadinę ją „Atradimai“. Kokie keliai ir kūrybiniai eksperimentai bei paskatos veda menininkus link brandžių atradimų?
Dailininkai Gražina ir Valentinas Ajauskai.
Dailininkai Gražina ir Valentinas Ajauskai.

Pasak fotografijos konkurso „Debiutas 2018“ projekto vadovės ir kuratorės Vilmos Samulionytės, šis konkursas-paroda yra visiška organizacijos misija, propaguojanti fotografijos meną, jaunus autorius. Menininko karjeros pradžioje turėti galimybę atidaryti personalinę parodą yra ir galimybė pasirodyti, ir savo jėgų įvertinimas.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Pastatas užmezga dialogą tarp apatinės ir viršutinės miesto dalių – tarp Karo muziejaus ir Prisikėlimo bažnyčios bokštų matome simbolinį ryšį. Šis svarbių simbolinių institucijų dialogas, kai būdamas vienoje vietoje vizualiai gali keliauti toliau, yra vienas iš Kauno išskirtinumų", – apie Vytauto Didžiojo muziejų Kaune pasakoja architektūrologas Vaidas Petrulis.

Dailininkai Valentinas ir Gražina Ajauskai pirmą kartą rengia bendrą tapybos ir grafikos parodą su savo studijos mokiniais, pavadinę ją „Atradimai“. Kokie keliai ir kūrybiniai eksperimentai veda menininkus link brandžių atradimų? Kaip paskatinti mokinius – vaikus ir suaugusius – ieškoti savo temų, stilistikos, atskleisti asmenybės individualumą? Pokalbis studijoje su 70-ąjį jubiliejų pasitikusiu grafiku ir tapytoju Valentinu Ajausku, tapytoja Gražina Murelyte-Ajauskiene ir jų mokiniais Dariumi Butvila ir Dariumi Ražinsku apie kūrybą ir dailės mokymą.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ liepos 13 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close