captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie teatrą ne teatro scenoje

„Nusprendėme judėti link to, kad mūsų organizacija neturėtų sezoniškumo. Norime išlikti vasarą aktyvūs ir įdomūs miestui bei svečiams. Todėl ir atsirado šis festivalis. Antroji priežastis – poreikis arba nebuvimas gatvės teatro festivalių Lietuvoje“, – sako „Menų spaustuvės“, iniciavusios gatvės teatro festivalį „Spot“, vadovė Jolita Balandytė.

Asociacija „Slinktys“ pradeda vasaros literatūrinių renginių ciklą „Su knyga per literatūrinę Europą“, kviečiantį neakivaizdžiai pakeliauti su žymiais Europos rašytojais, savo gyvenimo bei kūrybos pėdsakus palikusius Vilniuje. Apie projektą, šių autorių kūrybą ir jų saitus su Vilniumi pasakos asociacijos pirmininkas Juozas Žitkauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: muzikiniai protesto vakarėliai Londone, Berlyne ir Jungtinėse Amerikos Valstijose; Berlyne – 90 metų sulaukusio kompozitoriaus Burto Bacharacho debiutas ir dar vyresnio poeto Jono Meko performansas.

„Nusprendėme judėti link to, kad mūsų organizacija neturėtų sezoniškumo. Norime išlikti vasarą aktyvūs ir įdomūs miestui bei svečiams. Todėl ir atsirado šis festivalis. Antroji priežastis – poreikis arba nebuvimas gatvės teatro festivalių Lietuvoje“, – sako „Menų spaustuvės“, iniciavusios gatvės teatro festivalį „Spot“, vadovė Jolita Balandytė. Ar Lietuvoje gyvuoja teatras be teatro scenos? Apie teatro sezoniškumą ir persikėlimą į netradicines erdves pokalbis studijoje su gatvės teatro festivalio organizatorėmis Judita Strumilaite, Migle Kolinyte ir atlikėja Jūrate Širvyte-Rukštele.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ liepos 12 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close