captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie minios finansavimą kultūroje

Operatorius Saulius Lukoševičius, pasitelkdamas minios finansavimo platformą, renka lėšas studijoms Amerikos Filmų institute. Justinas Jakštonis su komanda ieškodamas finansų architektūros studentų projekto EASA„Not Yet Decided“ vykdymui, tuo pačiu būdu surinko daugiau pinigų, nei planuota. Bet ar visos istorijos sėkmingos? Pokalbis studijoje apie tai, ar kultūros lauko atstovai tikslingai ir sėkmingai išnaudoja sutelktinio finansavimo galimybes.  

Šeštadienį Nidoje prasideda 22-asis Nobelio premijos laureato Thomo Manno festivalis. Jo programoje: kamerinė muzika, meno prezentacijos, kino naktų seansai, susitikimai su aktualius istorijos, kultūros, visuomenės gyvenimo klausimus keliančiais diskusijų dalyviais.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Pabandykite paleisti interneto paieškoje bet kokį  žodį su kitaip šalia. Pasakai kitaip – ir štai jau pranešei, kad angažuojiesi naujumui, pokyčiui. Nesvarbu, koks jis ir kaip atrodo“, – apie kalbos ir minčių klišes komentare sako Vilniaus universiteto TSPMI prof. Natalija Arlauskaitė. 

„Sidabrine gerve“ apdovanotas operatorius Saulius Lukoševičius svajoja išvykti mokytis į Amerikos Filmų Institutą. Šiam tikslui pasiekti jis pasitelkia minios finansavimo platformą ir ten prašo piniginės paramos tų, kurie tiki jo talentu. Tuo tarpu knygos „Įgyvendink idėją per „Kickstarter“ autorius Vilius Stanislovaitis sako, jog „neįsigilinę į sutelktinio finansavimo platformos veikimo principus, žmonės nesupranta, kad už sėkmingų projektų slypi nuoseklios ir kryptingos pastangos. Realybėje tik kas trečias projektas surenka iškeltą tikslą“. Viena tokių sėkmės istorijų – 2016 metais Nidoje organizuotos Europos architektūros asamblėjos (EASA) „Not Yet Decided“ minios rėmimo kampanija, kurios metu pavyko surinkti daugiau lėšų, nei planuota.  Pokalbis studijoje apie minios finansavimo platformas ir jų pritaikymą kultūros sferoje su S. Lukoševičiumi, V. Stanislovaičiu ir J. Jakštoniu.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ liepos 10 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close