captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Muzikos palikimas negali būti savas ar svetimas. Jeigu esu muzikas, visa muzika priklauso man. Kad ir kur būtų sukurta“, – teigė dirigentas Algis Žiūraitis. Apie jį – pirmadienio viktorinoje.
Dirigentas Algis Žiūraitis.
Dirigentas Algis Žiūraitis.

„Muzika – gražiausia dvasios ekologija“, – sako jau daugiau nei dešimtmetį kiekvieną vasarą Neringoje vykstančio, savo idėjomis bei interpretacijomis išsiskiriančio tarptautinio muzikos ir ekologijos festivalio „Nepaklusniųjų žemė“ meno vadovas, pianistas Rokas Zubovas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje, kurią parengė literatūros kritikė Elžbieta Banytė – trys leidiniai: meno kritikės Gildos Williams rašymo vadovas „Kaip rašyti apie šiuolaikinį meną“, Naujosios Zelandijos autorės Eleanoros Catton romanas „Šviesuliai“ bei išeivijos rašytojo Antano Šileikos atsiminimai „Basakojis bingo pranešėjas“.

„Muzikos palikimas negali būti savas ar svetimas. Jeigu esu muzikas, visa muzika priklauso man. Kad ir kur būtų sukurta“, – teigė Algis Žiūraitis, beveik 40 metų dirigavęs Maskvos Didžiajame teatre. Apie prieš devynis dešimtmečius gimusį Algį Žiūraitį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ liepos 9 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close