captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinio vidudienio“ svečias – Darius Polikaitis

Laidoje svečiuosis aktyvus išeivijos lietuvis Darius Polikaitis. JAV lietuvių bendruomenėje jis yra labai aktyvus muzikos srityje, nors pagal profesiją – inžinierius.
Darius Polikaitis.
Darius Polikaitis.

Muzika jo gyvenime buvo ir yra labai svarbi. Jau beveik tris dešimtmečius vadovauja lietuvių meno ansambliui „Dainava“, su kuriuo aktyviai koncertuoja. Taip pat subūrė „Dainavos“ vyrų oktetą, įkūrė ir Palaimintojo Jurgio Matulaičio misijos vaikų chorą „Vyturys“. Amerikoje gimęs ir augęs Darius Polikaitis dirigavo Lietuvos ir Pasaulio lietuvių dainų šventėse.  Šiomis dienoms jis kartu su „Dainavos“ choristais, šeimos nariais dalyvauja Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“.

„Mums labai smagu dalyvauti dainų šventėje. Ir tokiame didžiuliame renginyje supranti, kad mes esame visi Lietuvos vaikai, nepaisant to, kuriame pasaulio krašte gyvename. Galime sugrįšti į tą šalį, kuri mums tokia brangi, kartu padainuoti, pabūti, pabendrauti. Tai galimybė padaryti kažką prasmingo tautos labui“, – atvirauja laidos pašnekovas Darius Polikaitis 

Ved. Edita Vilčiauskienė.

„Muzikinis vidudienis“ liepos 5 d., ketvirtadienį, 12.12 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close