captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: geriausias „Art Vilnius‘18“ jaunasis menininkas Rimas Sakalauskas

„Mane kūrybai įkvepia paties žmogaus sukurti objektai, ypač, kai jie yra apleisti – jau pasenę, apsitrynę, paveikti aplinkos, kartais nebe itin patrauklūs“, – sako video menininkas Rimas Sakalauskas, šiemet tapęs geriausiu mugės „Art Vilnius’18“ jaunuoju menininku.
Geriausias „Art Vilnius‘18“ jaunasis menininkas Rimas Sakalauskas.
Geriausias „Art Vilnius‘18“ jaunasis menininkas Rimas Sakalauskas.

Liepos 6-ąją trečią kartą Kaune vyks nemokamų ekskursijų festivalis „L6“. Pirmą kartą „iš vidaus“ bus lankoma garsaus Pirmos Respublikos architekto Antano Jokimo suprojektuota Jono Jablonskio gimnazija. Apie tai pasikalbėsime su festivalio iniciatoriais: gidu Jonu Oškiniu ir architektu Algiu Grigu.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Mokykloje tu ne tik mokai kitus, įveiki daug dalykų – viešas kalbėjimas, gėdos jausmas, atsiranda tolerancija, atjauta ir supratimas, nepakartojamumo jausmas teikia žavesio“, – sako programos „Renkuosi mokyti“ dalyvis, istorijos mokytojas Tomas Vaitkūnas. Rubrikoje „Kalbos rytas“ – apie mokytojo darbą ir motyvaciją dirbti pedagogu.

„Mane kūrybai įkvepia paties žmogaus sukurti objektai, ypač, kai jie yra apleisti – jau pasenę, apsitrynę, paveikti aplinkos, kartais nebe itin patrauklūs, – sako video menininkas Rimas Sakalauskas, šiemet tapęs geriausiu mugės „Art Vilnius’18“ jaunuoju menininku. – Tikiu, kad videomenas – tai ateities menas. Jis gali būti itin paveikus.“ Apie tai ir pasikalbėsime su Rimu Sakalausku.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ liepos 4 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...