captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietė“: kaip kasdienį darbą paversti svajonių darbu?

„Jei paklaustumėte šiuolaikinių organizacijų vadovų, kokių darbuotojų jie nori, dauguma jų atsakytų – motyvuotų, atsidavusių darbui“, – sako psichologė dr. Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė. Tačiau kiekvienas anksčiau ar vėliau sulaukiame tokio ryto, kai apie darbą nesinori net pagalvoti. Kaip savo veiklą paversti svajonių darbu – pokalbis studijoje.  

Prieš 350 metų birželio 29-ą dieną buvo padėtas Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios kertinis akmuo. Gražiausia Lietuvos bažnyčia laikoma šventovė buvo statoma fundatoriaus Mykolo Kazimiero Paco lėšomis, už tokius pinigus tuo metu galima buvo pastatyti pusę miesto. „Nuostabus meno kūrinys gimsta tada, kai yra trys labai svarbūs dalykai –  dideli pinigai, talentingi menininkai ir protingi fundatoriai“,– sako Bažnytinio paveldo muziejaus direktorė,  dailės istorikė dr. Sigita Maslauskaitė. Pokalbis apie bažnyčią ir jos lobyną.

Laidos dalyje „Pabėgimo planas“ persikelsime į Prancūziją, kur po viduramžių miestelius, senuosius turgus ir Frydricho Nyčės takus keliauja Eglė Daugėlaitė.

Norėdami išsaugoti darbo vietą, siekti karjeros, nemažai žmonių neskaičiuoja darbo valandų, aukoja savaitgalius ir net neskuba atostogauti.  Kas mus skatina dirbti beprotišku tempu? Ar tikrai matome darbo prasmę? Ką daryti, jeigu vieną dieną pajunti nežmonišką nuovargį? O svarbiausia – kaip motyvuoti save, kad darbas teiktų pasitenkinimą ir džiaugsmą? Apie motyvuotą ir prasmingą darbą kalbėsime su Vilniaus universiteto Organizacinės psichologijos tyrimų centro mokslininke, psichologe dr. Jurgita Lazauskaite-Zabielske.

Ved. Eglė Daugėlaitė ir Jolanta Kryževičienė.

„Radijo popietė“ birželio 29 d., penktadienį, nuo 14.05 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close