captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Europos parko įkūrėjas Gintaras Karosas

„Man tikrai pasisekė, kad mano gyvenimo kelias apima daug įvairių sričių: skulptūros, architektūros, kraštovaizdžio kūrimą Europos parke,  istorijos, kultūros paveldo tyrinėjimą Liubavo kaime, politinę patirtį Vilniaus rajono savivaldybės taryboje, visuomeninę veiklą lietuvių kalba ir kultūros paveldo išsaugojimu besirūpinančiose organizacijose. Teko sutikti daug puikių žmonių ir patirti nemažai išbandymų“, – sako 50-metį minintis visuomenės, kultūros ir politikos veikėjas Gintaras Karosas.
Europos parko įkūrėjas Gintaras Karosas.
Europos parko įkūrėjas Gintaras Karosas.

„Labai svarbu, kad miestas turėtų savo skambesį, savo alsavimą. Visuose Europos miestuose centrinės aikštės pripildytos tam tikrų garsų, o varpai, elektroniniai ar gyvi, nuskamba plačiai“, – pasakoja Kauno varpininkų tradicijas tęsianti jaunoji karilionininkė Austėja Staniunaitytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – dvi temos: Vokietijos spauda apie latvių roko grupę „Carnival Youth“; kaip dirigentas Simon Rattle pakeitė Berlyno filharmonijos orkestrą.

„Man tikrai pasisekė, kad mano gyvenimo kelias apima daug įvairių sričių: skulptūros, architektūros, kraštovaizdžio kūrimą Europos parke,  istorijos, kultūros paveldo tyrinėjimą Liubavo kaime, politinę patirtį Vilniaus rajono savivaldybės taryboje, visuomeninę veiklą lietuvių kalba ir kultūros paveldo išsaugojimu besirūpinančiose organizacijose. Teko sutikti daug puikių žmonių ir patirti nemažai išbandymų“, – sako 50-metį minintis visuomenės, kultūros ir politikos veikėjas Gintaras Karosas. Su Europos parko įkūrėju studijoje kalbėsimės apie kultūros pažangą ir apie tai, ką reiškia kurti meną ir muziejus Lietuvoje.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ birželio 28 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...