captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: „Ginkūnų agrofirmos“ pieno verslo likimas politikų rankose

Lietuvos žemdirbių bendruomenėje dažnai geru žodžiu minima Šiaulių raj. žemės ūkio bendrovė ,,Ginkūnų agrofirma“ nuo susikūrimo pradžios užsiima mišria žemės ūkio veikla: gyvulininkyste ir augalininkyste. Bendrovės žmonės ypač rūpestingai tęsia senas šio krašto pienininkystės tradicijas, kurių ištakos 1892 metai, kai grafas V. Zubovas iš Danijos atvežė 40 Danijos žalųjų telyčių ir 2 bulius.
Šiaulių raj. „Ginkūnų agrofirmos“ valdybos pirmininkas Arūnas Grubliauskis.
Šiaulių raj. „Ginkūnų agrofirmos“ valdybos pirmininkas Arūnas Grubliauskis.

„Tačiau ištisus dešimtmečius džiuginęs gerais rezultatais bendrovės pieno sektorius dabar yra atsidūręs užsitęsusių dvejonių ir abejonių kryžkelėje, jo ateitis skendi migloje",– tvirtina ,,Ginkūnų agrofirmos“ vadovas Arūnas Grubliauskis. Ir dėl to kalti ne kokie pernykščiai liūtiniai lietūs ar šios vasaros sausra...

Šeštadienį Kaune prasidės ir iki liepos 6 dienos tęsis vienas didžiųjų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos renginių – Šimtmečio dainų šventė ,,Vardan tos...“. Joje laukiama 36 tūkstančių dalyvių.  Darniai į šį renginį tikisi įsilieti ir Prienų rajono dainininkai, muzikantai, mėgėjų teatro atstovai.  Šventėje jų dalyvaus daugiau  kaip 500.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ birželio 28 d., ketvirtadienį, 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close