captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: javų sėklininkystė tebėra pelningas verslas

Sisteminga sėklininkystė Lietuvoje gyvuoja apie 80 metų. Ją kūrė ir puoselėjo kelios kartos. Skirtingai negu daug kitų, biržietis ūkininkas Kęstutis Armonas, ir įsigaliojus dideliems ES reikalavimams, nesitraukia iš javų sėklininkystės verslo.

Sisteminga sėklininkystė Lietuvoje gyvuoja apie 80 metų. Ją kūrė ir puoselėjo kelios kartos, dirbdamos nuoseklų, daug pastangų reikalaujantį, bet už tai žemdirbiui gerai atlyginantį darbą. Skirtingai negu daug kitų, biržietis ūkininkas Kęstutis Armonas, ir įsigaliojus dideliems ES reikalavimams, nesitraukia iš javų sėklininkystės verslo.

Šiomis dienomis pasigirdusios politikų kalbos, kad euras Lietuvoje gali būti įvestas jau 2015 metais, Mažulonių kaime sukėlė dideles susidomėjimo ir svarstymų bangas.

Zarasų rajono Purvynės kaimo gyventoją Mykolą Piurko daina lydėjo nuo jaunystės. Gyvendamas ir dirbdamas dideliuose miestuose, pasirinko profesionalaus choro dainininko kelią, dirbo ansamblyje „Lietuva“ bei Operos ir baleto teatre. Kaip bėga jo gyvenimo dienos sugrįžus gyventi į gimtąjį kraštą?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, vasario 6 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...