captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: geriausios 2018 metų jaunosios dizainerės

„Šiuo projektu siekiu supažindinti visuomenę su odos išvaizdos įvairove ir paneigti vyraujančius tobulo kūno standartus“, – sako dizaino tyrėja Rūta Kepalaitė, kūrybiniam procesui pasitelkusi merginas, turinčias specifinių odos ypatybių. Jos tyrimas ir kolekcija „Real look“ apdvanoti konkurse „Jaunojo dizainerio prizas 2018“.
Rūta Kepalaitė. Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro nuotr.
Rūta Kepalaitė. Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro nuotr.

„Visos formos yra geros, tiesiog reikia jų įvairių, ir kuo daugiau tų formų bus, tuo turtingesnė gali būti donorystės tema“, – sako Austėja Šeputė, Vilniaus dailės akademijoje pristačiusi dizaino darbų parodą, skirtą organų donorystei.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Japonų senjorai stebėjosi, kad lietuviai studentai universitete mokosi po 20 hieroglifų per savaitę. Jie sakė, kad japonai nuo 6 metų kiekvieną savaitę mokosi po 10 hieroglifų per savaitę, net ir dabar, kai jiems 70– 80 metų“, – sako VU Filosofijos fakulteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto japonų kalbos lektorė Živilė Jomantaitė. Rubrikoje „Kalbos rytas“ – apie japonų kalbos ypatumus.

„Šiuo projektu siekiu supažindinti visuomenę su odos išvaizdos įvairove ir paneigti vyraujančius tobulo kūno standartus“, - sako dizaino tyrėja Rūta Kepalaitė, kūrybiniam procesui pasitelkusi merginas, turinčias specifinių odos ypatybių. Jos tyrimas ir kolekcija „Real look“ apdvanoti konkurse „Jaunojo dizainerio prizas 2018“. Laidoje bendrausime ir su kitomis konkurso laureatėmis: Urte Katiliūte, Modesta Žemgulyte ir Karolina Petraityte.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ birželio 27 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close