captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“ – režisierė Jorė Janavičiūtė

„Norėjau sukurti tokį filmą, kaip tie, dėl kurių pamilau kiną: paauglišką, lengvą, šiek tiek naivų, trumpai tariant, pasaką. Apie troškimą jausti“, – sako režisierė Jorė Janavičiūtė, kurios trumpametražis filmas „Kur dingsta daiktai, kur dingsta žmonės“ konkurse „Young Director Award“ įvertintas sidabru.
Režisierė Jorė Janavičiūtė.
Režisierė Jorė Janavičiūtė.

„Vienas pirmųjų atvėręs Vilniaus architektūrą koncertais kiemuose, aikštėse, bažnyčiose, kur iki tol kojos nebuvo įkėlę jokie menai, festivalis šią vasarą kvies naujai pažinti renginių erdves. Kokias paslaptis saugo Šv. Kotrynos bažnyčia, kodėl Vingis vadinamas seniausia Vilniaus giria, kur dingo telkšojęs ežeras“, – intriguoja Kristupo festivalio meno vadovė Jurgita Murauskienė.

Mėnesinio kultūros ir meno žurnalo „Nemunas“ birželio numerio apžvalga.

„Estai gyvena panašiai kaip mes, tik gal kiek kukliau, skoningiau. Gerokai mažiau verkia ir greičiau priima sprendimus“, – komentare pastebi kompozitorius Giedrius Kuprevičius, grįžęs iš viešnagės Taline.

Jaunųjų režisierių konkurse kasmet dalyvauja per 400 kūrėjų iš viso pasaulio. Apdovanojimai skirstomi į 6 regionus ir 9 kategorijas. Jorės Janavičiūtės filmas sidabru įvertintas Europos regiono kino mokyklų sekcijoje. Pokalbis studijoje su J. Janavičiūte apie tai, kur dingsta daiktai ir žmonės. 

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ birželio 26 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close