captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ar šioje seimo sesijoje bus priimti Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pakeitimai?

Kūrėjų asociacijos LATGA, AGATA, AVAKA reikalauja, kad dar šioje LR Seimo sesijoje būtų priimti Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pakeitimai, susiję su teisių apsaugos programai skiriamų pinigų dalybomis ir su interneto tiekėjų prievole blokuoti nelegaliai kūrinius platinančias svetaines. Kodėl beveik dvejus metus rengtos įstatymo pataisos užstrigo ir kaip jos pakeistų autorių ir kitų teisių turėtojų gyvenimus  pokalbis studijoje su Gretutinių teisių asociacijos AGATA direktore Agne Begete, Autorių teisių asociacijos LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičiene, Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijos AVAKA direktoriumi  Dariumi Vaitiekūnu ir Kultūros ministerijos viceministru Gyčiu Andrulioniu.
Laidos vedėja Laima Ragėnienė.
Laidos vedėja Laima Ragėnienė.

„Latvijoje pastaruoju metu labai padaugėjo vadinamųjų gastronominių turistų, į šalį atvykstančių skaniai pavalgyti. Kadangi kruiziniai laivai Rygos uoste būna vos vieną parą, norima pasiekti, kad jie viešėtų dvi ar net tris dienas, ir turistai turėtų daugiau laiko ne tik architektūros paminklų lankymui, bet ir gausesniam pavalgymui. Šis projektas jau įgyvendinamas“, – pasakoja LRT RADIJO korespondentas Rygoje Arūnas Vaikutis.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Jaunam žmogui nebelieka laiko taip bohemiškai gyventi, kaip anksčiau gyvendavo daugelis menininkų. Atšventi premjerą, viskas tuo ir baigiasi, lėbavimų nebėra. Turi labai stengtis, greitai mokytis tekstus. Būtų labai įdomu spektaklį ruošti kelis metus, bet tokios praktikos jau nebėra“, – sako Klaipėdoje dirbanti aktorė Kristina Švenčionytė.

Kūrėjų asociacijos LATGA, AGATA, AVAKA reikalauja, kad dar šioje LR Seimo sesijoje būtų priimti Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pakeitimai, susiję su teisių apsaugos programai skiriamų pinigų dalybomis ir su interneto tiekėjų prievole blokuoti nelegaliai kūrinius platinančias svetaines. Kodėl beveik dvejus metus rengtos įstatymo pataisos užstrigo ir kaip jos pakeistų autorių ir kitų teisių turėtojų gyvenimus  pokalbis studijoje su Gretutinių teisių asociacijos AGATA direktore Agne Begete, Autorių teisių asociacijos LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičiene, Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijosa AVAKA direktoriumi  Dariumi Vaitiekūnu ir Kultūros ministerijos viceministru Gyčiu Andrulioniu.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 22 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close