captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietė“: apie imunitetą, skiepus, epidemijas ir griūvančius mitus

Kokie kareivėliai gyvena mūsų viduje, kurie rūpinasi mūsų organizmo gynyba – padeda mums patiems įveikti ligas, sugydyti žaizdas ar nugalėti slogą? Kas yra imunitetas? Kaip mes galime jį stiprinti, kokios sąlygos labiausiai mums kenkia? Ar skiepai yra išsigelbėjimas nuo epidemijų, ar organizmo nuodijimas neaiškiomis medžiagomis, kokios komplikacijos gresia? Apie imunitetą, skiepus kalbėsime ir didžiuosius mitus griausime su Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos instituto Imunologijos ir ląstelės biologijos skyriaus vedėja Aurelija Žvirbliene.

1974 m. birželio 22 d. buvo atidarytas Lietuvos liaudies buities muziejus Rumšiškėse. Jame buvo 52 pastatai,  pirmieji eksponatai – Šiluvos malūnas, namas iš Plungės rajono, dviaukštis svirnas iš Dzūkijos. Kaip muziejus gyvena šiandien, kaip jis keičiasi, kas jame vyksta kalbamės su muziejaus direktoriaus pavaduotoju informacijai ir muziejininkystei dr. Eligijumi Juvencijumi Morkūnu.

Laidos dalyje „Pabėgimo planas“ keliausime po Lietuvą, aiškinsimės, kur  visą savaitgalį vyks Joninių šventės.

Antroje laidos dalyje - tiesioginis pokalbis apie imunitetą, skiepus ir egzistuojančius mitus. Studijos viešnia – biochemikė prof. Aurelija Žvirblienė.

Ved. Eglė Daugėlaitė ir Jolanta Kryževičienė.

„Radijo popietė“ birželio 22 d., penktadienį, nuo 14.05 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...