captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietėje“: kūjelis Andrius Vaicenavičius

Folko grupės „Kūjeliai“ narys Andrius Vaicenavičius sako, kad po 20 metų šiandienos muzikinę sceną prisiminsime kaip tą, kurioje grupės aktyviai ieškojo savos, unikalios ir lietuviškos tapatybės. Lietuviškomis, tautosakos motyvais apipintomis dainomis „Kūjeliai“ prisideda prie to, kad klausytojai naujai pažvelgtų į pasaulyje populiarų folko žanrą. Kodėl grupės nariams tai svarbu ir ar jų publika nėra tik uždaras draugų ratas? Artėjant šimtmečio dainų šventei apie tai popietės studijoje kalbėsimės su kūjeliu A. Vaicenavičiumi.
Andrius Vaicenavičius.
Andrius Vaicenavičius.

Rubrikoje „Ką man skaityti?“ su aktore Aiste Diržiūte pasikalbėsime apie (ne)laiku gyvenime atsirandančias knygas, svarbiausią vaikystės knygą ir kitus dėmesio vertus skaitinius.

Lietuvos paštas netrukus išleis pirmąjį pašto ženklų bloką, ant kurio bus įamžinta 100 šiandien aktyviai veikiančių žmonių, kurie savo darbais telkia lietuvius visame pasaulyje. Iki šiol Lietuvoje ant pašto ženklų atsidurdavo tik istorinės asmenybės. Pokalbis su iniciatyvos „Lietuva 4.000.000“ atstove Aušra Kukelkaite.

Ved. Birutė Rutkauskaitė ir Juta Liutkevičiūtė.

„Radijo popietė“ birželio 21 d., ketvirtadienį, nuo 14.05 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...