captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Prieš du šimtus metų gimė kompozitorius Charles Gounod, kurio populiarųjį „Faustą“ mėgsta ir vertina ne tik klausytojai, bet ir atlikėjai. Apie žymųjį prancūzų lyrinės operos kūrėją – pirmadienio viktorinoje.
Charles Gounod.
Charles Gounod.

„Profesionaliojo meno gerbėjams padovanosime per penkias dešimtis įvairiausių renginių, kurie leis dar geriau pažinti ir suprasti Čiurlionio kūrybinį palikimą, pajusti jo neblėstančią įtaką šiandienos menininkams ne tik Lietuvoje, bet ir plačiajame pasaulyje“, – žada Lietuvos muzikų rėmimo fondo rengiamo tarptautinio menų festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ vadovė Genovaitė Šaltenienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje, kurią parengė poetas, vertėjas, literatūros kritikas Marius Burokas, du leidiniai: remiantis straipsniais spaudoje parengta Paulo Monty knyga „Vilniaus kelrodis: 1918-ųjų miesto veidas“ bei jaunosios kartos prancūzų rašytojo François-Henri Désérable‘o autobiografinis romanas „Toks ponas Piekielnis“.

Prieš du šimtus metų, 1818-ųjų birželio 17-ąją gimė vienas žymiausių prancūzų lyrinės operos kūrėjų Charles Gounod. Populiarųjį jo „Faustą“ mėgsta ir vertina ne tik klausytojai, bet ir atlikėjai. Veikalo vokalinės partijos labai melodingos, o Fausto, Margaritos, Mefistofelio vaidmenų kūrimas – operos solistus ypač viliojanti užduotis. Apie kompozitorių Gounod – pirmadienio viktorinoje.


Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ birželio 18 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close