captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kviečiame į Kultūros naktį

„Jau šį penktadienį sostinėje vyksiančiame kultūros ir meno festivalyje „Kultūros naktis“ kiekvienas ras sau įdomių pasirodymų ir renginių. Futbolo ir šokio spektaklis, teatrų pasirodymai Geležinkelio stotyje, vizualios instaliacijos, šeimų erdvė, vienai nakčiai atsiverianti Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia, fortepijoninė muzika Lukiškių aikštėje – tik keletas iš veiklų, laukiančių naktinėtojų Vilniuje, – tikina Kultūros nakties organizatorė Ada Paukštytė ir Justė Tankevičiūtė.

„Mes tik pernai pradėjome gyventi tokį, vadinkim, normalų gyvenimą. Turėjome keletą koncertų. Koncertavome Kaišiadorių kultūros centre, dalyvavome „Garaže“ klube „Tamsta“ Vilniuje, Hansa dienose Kaune ir vasaros festivalyje Žiežmariuose“, – vardina Kaišiadorių rajono jaunimo roko grupės „Zero MinDs“ vadovas Leonas Zubkovas.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Koučingas, „New Age“ mąstymas, jogos, individo iškėlimas aukščiau visko, vartotojiška laimės idėja... Atrodo, kad vienintelis dalykas, ką turi šiame gyvenime atlikti, tai būti laimingu, bet – tik tiek, deja“, – sako režisierius Mantas Jančiauskas, LNDT pristatantis spektaklį „Laimės respublikoje“.

„Jau šį penktadienį sostinėje vyksiančiame kultūros ir meno festivalyje „Kultūros naktis“ kiekvienas ras sau įdomių pasirodymų ir renginių. Futbolo ir šokio spektaklis, teatrų pasirodymai Geležinkelio stotyje, vizualios instaliacijos, šeimų erdvė, vienai nakčiai atsiverianti Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia, fortepijoninė muzika Lukiškių aikštėje – tik keletas iš veiklų, laukiančių naktinėtojų Vilniuje, – tikina Kultūros nakties organizatorė Ada Paukštytė ir Justė Tankevičiūtė. Apie Kultūros naktį pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 15 d., penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close