captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pieno gamintojus nuvylė valdžios pažadai

Vien dėl žaliavos supirkimo kainų mažinimo pernai šalies pieno gamintojai prarado apie 90 mln. litų, mėsai pardavė 14 tūkst. karvių.

Vien dėl žaliavos supirkimo kainų mažinimo pernai šalies pieno gamintojai prarado apie 90 mln. litų, mėsai pardavė 14 tūkst. karvių. Pasipiktinę mažinama papildoma nacionaline tiesiogine išmoka už kvotinį pieną, jei situacija nesikeis, pieno gamintojai ketina likviduoti dar daugiau karvių, organizuoti įvairias akcijas.

Auksarankės Kruonio seniūnijos senjoros. Ši seniūnija yra Kaišiadorių rajono pakraštyje. Lietuvoje  šiandien jau labai nedaug kaimiškųjų seniūnijų, kur ne viena dešimtis įvairiais talentais apdovanotų žmonių vis dar audžia margo rašto drobes, mezga originalias reto grožio pirštines, megztinius, sugeba iškirpti gyvybės medį, išsiuvinėja vaizdingų apylinkių peizažų, iš medžio kamieno išdrožia įspūdingų skulptūrų, padaro daugybę kitų akiai ir širdžiai mielų kūrinių. Juose matai ne tik akmenį, kelią, darželiuose paskendusias sodybas, bet įdėmiai įsižiūrėjęs gali pajausti ir duonos kvapą, vakaro ramybę, gyvenimo prasmę, išvysti pačių kūrėjų likimo vingių.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, vasario 5 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...