captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietėje“: kaip per 80 metų keitėsi Kauno zoologijos sodas?

Šią vasarą Kauno zoologijos sodas mini veiklos 80-metį. 1938 metais į jo atidarymo šventę atvykę svečiai galėjo išvysti 40 eksponatų, tarp kurių buvo asilas, lapės, vilkai, ereliai ir kiti gyvūnai. Šiandien zoologijos sode gyvena apie 2000 gyvūnų, kolekciją sudaro per 250 rūšių, iš kurių nemažai yra įtrauktos į Lietuvos ir Tarptautinę raudonąsias knygas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kokiomis nuotaikomis Kauno zoologijos sodas gyvena šiandien ir kokius pokyčius diktuoja populiarėjantys judėjimai už gyvūnų teises? Apie tai pokalbis su zooologijos sodo vadovu Aurimu Didžioku, plėšriųjų žinduolių skyriaus vedėja Angele Grebliauskiene ir edukacijos skyriaus vedėja Lina Andriuškaite.

Šeštąjį kartą pristatyti „Friendly City“ žemėlapiai su draugiškiausiomis Vilniaus vietomis bei „Friendly Stories“ leidinys, kuriame dešimt išskirtinių šiuolaikinės Lietuvos istorijų. Apie tai pasikalbėsime su idėjos autoriais režisieriumi Romu Zabarausku ir fotografe Arcana Femina.

Su rubrika „Ką man skaityti?“ knygyno „eureka!“ atstovas Benas Arvydas Grigas papasakos, kaip sudaromas nišinio knygyno asortimentas ir pagal kokius kriterijus dažniausiai knygą renkasi skaitytojas.   

Ved. Birutė Rutkauskaitė ir Juta Liutkevičiūtė.

„Radijo popietė“ birželio 14 d., ketvirtadienį, nuo 14.05 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close