captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: profsąjungos – prieš vandens tiekimo privatizavimą

Profesinių sąjungų atstovai teigia, kad švarus vanduo yra žmogaus teisė, todėl priešinasi bandymams privatizuoti vandens tiekimo įmones ES ir ragina pasirašyti po peticija. Kai kurių ekonomistų nuomone, profsąjungos tik klaidina visuomenę ir siekia naudos sau. 
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.

Profesinių sąjungų atstovai teigia, kad švarus vanduo yra žmogaus teisė, todėl priešinasi bandymams privatizuoti vandens tiekimo įmones ES ir ragina pasirašyti po peticija. Anot profsąjungų, Briuselyje jau rengiami teisės aktai, atversiantys kelią įmonėms privatizuoti geriamąjį vandenį, kuris visuomet buvo ir turėtų išlikti visuomenine gėrybe, bet netapti preke. Tuo tarpu kai kurių ekonomistų nuomone, profsąjungos tik klaidina visuomenę ir siekia naudos sau. Kaip yra iš tiesų?

Pilietinės visuomenės institutas pristato Lietuvos pilietinės galios indekso tyrimą.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos žemdirbiai organizuoja naują protesto akciją, kuria bus reikalaujama teisingos ir sąžiningos ES Bendrosios žemės ūkio politikos.

Taip pat laidoje savaitės istorijos įvykiai, kalbėsimės su Pauliumi ir Andriumi, keliaujančiais aplink pasaulį, prisiminsime poetą Sigitą Gedą, kuriam vasario 4-ąją būtų sukakę 70.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ vasario 4 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...