captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: režisierius Antanas Obcarskas

„Aš stengiuosi pamatyti, ką iš tiesų norima pasakyti tokiomis frazėmis kaip „labas, kaip jums sekasi?“ – sako režisierius Antanas Obcarskas, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre pristatęs pirmąją savo premjerą, spektaklį „Voicekas“.
Režisierius Antanas Obcarskas.
Režisierius Antanas Obcarskas.

„Mane labiausiai domino menininkų gebėjimas klausytis, įsiklausyti, būti jautriam tai vietai, kurioje jie randasi“, – Lietuvos menininkų klausymosi praktikų rinktinę „Paviljonas“ pristato jos kuratorius Arturas Bumšteinas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: muzika, mados ir literatūra. 

„Aš stengiuosi pamatyti, ką iš tiesų norima pasakyti tokiomis frazėmis kaip „labas, kaip jums sekasi?“ – sako režisierius Antanas Obcarskas, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre pristatęs pirmąją savo premjerą, spektaklį „Voicekas“. – Noriu išgirsti, kas įvyksta tarp žodžių, kokia chemija ir kokie postūmiai ar hormonai mus verčia elgtis vienaip ar kitaip. Pavyzdžiui, jausti pagiežą ir neapykantą, bet sakyti, jog myliu. Beprotybė yra užsisukti ir nemokėti kalbėti neįprastai. Kiekvieną kartą, kai prasižioju, galiu tikėtis, kad pasakysiu būtent tai, ką dabar pasakiau.“ Su A. Obcarsku pasikalbėsime apie kelią link pirmojo režisuoto spektaklio.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ birželio 7 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close