captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: meno ir verslo sandūra mugėje „ArtVilnius‘18“

„Mūsų lankytojai pirmą kartą turės išskirtinę progą išsamiau susipažinti su Baltijos regiono meno scena ir garsiausiais jos vardais. Kviečiame visus pagauti šią ypatingą meno ir laisvės bangą, kuri atvilnijo dar nuo Baltijos kelio iš 1989 metų”, – pasakoja „ArtVilnius’18“ vadovė Diana Stomienė.
„ArtVilnius’18“ vadovė Diana Stomienė.
„ArtVilnius’18“ vadovė Diana Stomienė.

„Dokumentinis kinas yra menas, norintis paveikti visuomenę. Tai dokumentika daro kinematografinio grožio ir turinio pagalba. Turinį aš vadinu krapnojimu – jis neturi staigaus poveikio, tačiau priverčia žiūrovą sudeginti nervinių ląstelių, galvojant, ką tau siūlo vienas ar kitas filmas“, – teigia festivalio Docs Barcelona direktorius Joan‘as Gonsales‘as.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Mitologija – tai pasakojimai apie žmogaus vidinį pasaulį. Tai kalbėjimas, kaip tvarkytis ne tik su daiktais ir reiškiniais, kurie mus supa, bet ir su mintimis bei jausmais, kurie mus įgalina arba atima galią“, –  sako mitologas, religijotyrininkas Dainius Razauskas.

„Mūsų lankytojai pirmą kartą turės išskirtinę progą išsamiau susipažinti su Baltijos regiono meno scena ir garsiausiais jos vardais. Kviečiame visus pagauti šią ypatingą meno ir laisvės bangą, kuri atvilnijo dar nuo Baltijos kelio iš 1989 metų”, – meno mugės „ArtVilnius’18“ koncepciją pristato vadovė Diana Stomienė. Žvilgnis į Baltijos šalių meno pasaulį ir jo savitumą, pokalbis apie meno ir verslo santykį, meno rinką Lietuvoje – studijoje su „ArtVilnius“ įkūrėja ir vadove Diana Stomiene, meno vadove Sonata Baliuckaite ir „Lewben Art Foundation“ ekspozicijos mugėje koordinatore Ugne Bužinskaite.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ birželio 6 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close