captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie šviesias nesėkmes su Konstantinu Bogdanu

„Gerbiami keleiviai, kartais, o jeigu nuoširdžiai, – tai dažnai, aš suabejoju meno ir menininko svarba visuomenėje. Tikriausiai švarus ir tvarkingas troleibusas yra daug reikalingesnis eiliniams piliečiams, negu kokia nors paroda. Troleibusą, kuriuo Jūs važiuojate, šiandien išvaliau ir išploviau aš“, – taip į viešojo transporto keleivius 1999 metais projekto „Identifikacija“ metu kreipėsi menininkas Konstantinas Bogdanas.  

„Man yra didelė dovana daryti parodą savo gimtajame mieste. Kaunas mane nuolat įkvepia, o atsiminimai iš čia persikelia į sapnus“, – sako tapytoja Aistė Gabrielė Černiūtė, pristatanti parodą „Sapne tik sapnas“. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Tradicija, susidurdama su naujove, bet kokią alternatyvą suvokia kaip pavojų. Ar ji iš tiesų tokia silpna, ar tokia stipri yra neapykanta kitaip mąstantiems ir matantiems?“ – komentare klausia meno kritikas Vaidas Jauniškis.

„Gerbiami keleiviai,
kartais, o jeigu nuoširdžiai, – tai dažnai, aš suabejoju meno ir menininko svarba visuomenėje. Tikriausiai švarus ir tvarkingas troleibusas yra daug reikalingesnis eiliniams piliečiams, negu kokia nors paroda. Troleibusą, kuriuo Jūs važiuojate, šiandien išvaliau ir išploviau aš“, – taip į viešojo transporto keleivius 1999 metais projekto „Identifikacija“ metu kreipėsi menininkas Konstantinas Bogdanas. Praėjusią savaitę menotyrininkė Monika Krikštopaitytė pristatė knygą „Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė“, kurioje apžvelgiama ir interpretuojama menininko kūryba. Pokalbis studijoje su knygos autore ir jos herojumi.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ gegužės 29 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close