captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: vienas spindintis Saulius

Saulius Spindi – taip save vadina Saulius Labanauskas, kuris ne tik pats rašo dainas, muziką, bet ir meistriškai jungia elektroniką su legendinio liaudies dainiaus Petro Zalansko kūrybiniu palikimu.
S. Labanauskas. D. Razausko nuotr.
S. Labanauskas. D. Razausko nuotr.

Saulius yra kitoks. Jo kelias prasidėjo Pabradėje nuo meilės roko muzikai ir muzikavimo gotiško metalo grupėje. Vėliau Saulius įkūrė „Fashion Games“ – trio, kuris kažką tyliai krapšto ir dabar. Tačiau paraleliai radosi Sauliaus Spindi kūryba bei pseudonimas. Su kokia muzika jis sietinas? Su elektronika, sintezatoriais, eksperimentais, keistomis ir kabinančiomis harmonijomis ir dainomis, per kurias veriasi keistas ir jaukus Sauliaus muzikinis pasaulis. Portale Pakartot.lt vis pasirodo naujų jo dainų, netrukus sugulsiančių į albumą. Beje, apie albumus. Prieš pusmetį Saulius Spindi išleido išties ypatingą darbą – labai netradiciškai tradicinį albumą „Vai tu girala“, kuriame 1980-aisiais šį pasaulį palikusio legendinio tautos dainiaus Petro Zalansko balsas prisikelia naujam gyvenimui iš po nežemiškų Sauliaus sintezatoriaus garsų.  

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama gegužės 26 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir gegužės 27 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close