captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Žymusis rusų bosas Fiodoras Šaliapinas – legendomis ir gandais pagarsėjusi figūra. Jo menui apibūdinti tinka visi žemiški ir nežemiški epitetai. Tačiau pirmiausia jis – didis interpretuotojas, genialus menininkas“, – yra teigęs maestro Virgilijus Noreika. 
Žymusis rusų bosas Fiodoras Šaliapinas.
Žymusis rusų bosas Fiodoras Šaliapinas.

„Žymusis rusų bosas Fiodoras Šaliapinas – legendomis ir gandais pagarsėjusi figūra. Jo menui apibūdinti tinka visi žemiški ir nežemiški epitetai. Tačiau pirmiausia jis – didis interpretuotojas, genialus menininkas. Esu įsitikinęs, kad net jeigu ir nebūtų buvę Šaliapino – dainininko, būtų buvęs Šaliapinas – genialus aktorius, žymus dailininkas ar skulptorius“, – yra teigęs maestro Virgilijus Noreika. Apie prieš 140 metų gimusį Fiodorą Šaliapiną – pirmadienio viktorinoje.

Pavasario pranašu Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje jau kelinti metai tampa J. S. Bacho muzikos festivalis. Šio ambicingo renginio iniciatoriaus, festivalio bei pagrindinio jo atlikėjo – orkestro „Musica humana“ meno vadovo Algirdo Vizgirdos teigimu, Johanno Sebastiano Bacho kūryba skatina muzikavimo laisvę ir gebėjimą perteikti žmogų taurinančias dvasines būsenas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Baltos lankos“ projektų vadovė Ieva Bluvštein apie pakartotinai išleistą Undinės Radzevičiūtės romaną „Strekaza“ bei naują kūrinį „Žuvys ir drakonai“, vienintelį Salvadoro Dali romaną „Paslėpti veidai“, Margaret Atwood „Tarnaitės istoriją“ iš rinktinės prozos serijos bei akademinius veikalus – istorinę studiją „Lietuvos žydai“ bei Krzysztofo Buchovskio „Litvomanai ir polonizuotojai. Mitai, abipusės nuostatos ir stereotipai lenkų ir lietuvių santykiuose pirmoje XX amžiaus pusėje“.

„Žymusis rusų bosas Fiodoras Šaliapinas – legendomis ir gandais pagarsėjusi figūra. Jo menui apibūdinti tinka visi žemiški ir nežemiški epitetai. Tačiau pirmiausia jis – didis interpretuotojas, genialus menininkas. Esu įsitikinęs, kad net jeigu ir nebūtų buvę Šaliapino – dainininko, būtų buvęs Šaliapinas – genialus aktorius, žymus dailininkas ar skulptorius“, – yra teigęs maestro Virgilijus Noreika. Apie prieš 140 metų gimusį Fiodorą Šaliapiną – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ vasario 4 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...