captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: ką ir kaip veikia nepriklausoma muzikos agentūra?

Ką Lietuvoje daro nepriklausomos muzikos agentas? Ar toks apskritai reikalingas? Ar sunku muzikantui suorganizuoti koncertų užsienyje? Domantas Razauskas kalbina agentūros „Tilto namai“ vadovę Gabrielę Tamutytę.
Agentūros „Tilto namai“ vadovė Gabrielė Tamutytė. D. Razausko nuotr.
Agentūros „Tilto namai“ vadovė Gabrielė Tamutytė. D. Razausko nuotr.

Nepriklausoma muzikos agentūra „Tilto namai“ darbą pradėjo iš idėjos ir smalsumo. Taip sako jos vadovė, įkūrėja Gabrielė Tamutytė. Daug ką tenka iš idėjos daryti ir dabar. Kartais norisi viską mesti, kartais ateina įkvėpimas daryti dar daugiau – toks nenuspėjamas ir neprognozuojamas agentūros darbas. Tokia yra realybė, kai dirbi su muzika, kuri paprastai nepasiekia TV ekranų, kuri yra specifinė ir reikalauja iš klausytojo intelekto, kantrybės, ar bent jau atviros širdies. Kitaip tariant ne su ta muzika, kuri tiktų darbovietės vakarėliui. Gabrielė taip pat užsimena, jog stereotipas, kad jaunoji karta nori visko, iškart ir daug – kartais tinka ir muzikantų bendruomenei.  

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama gegužės 12 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir gegužės 13 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...