captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kokie vėjai pūs festivalyje „Poezijos pavasaris“?

„Per 15 festivalio dienų įvyks daugiau kaip pusšimtis renginių visoje Lietuvoje ir šešiose užsienio šalyse. Poetai su skaitytojais ir vėl susitiks ne tik įprastose erdvėse, bet ir netikėčiausiose vietose. „Poezijos pavasaris“ bus įdomus visiems, besidomintiems ne tik poezija, bet ir menu apskritai“, – žada tarptautinio festivalio direktorė Janina Rutkauskienė.

„Labai svarbu, kad Thomas Mannas atsidūrė Lietuvos teatro scenoje. Būtent Lietuvos aktoriai, Lietuvos žmonės gali suprasti jo literatūrą, nes jie žino vienatvės kainą“, – sako režisierė Gulnaz Balpeisova, Vilniaus mažajame teatre pristatanti premjerą – spektaklį pagal Thomo Manno noveles „Manno laimė“.

Kultūra spaudos puslapiuose.

„Atnaujintas Jūrų muziejaus akvariumas ir apie tragiškas Antrojo pasaulinio karo pasekmes Klaipėdos miestui pasakojantis muziejus 39/45 yra bene pagrindinės šio turistinio sezono naujovės uostamiestyje“, – lankytojų srautais džiaugiasi muziejaus kultūrinės veiklos organizatorė Agnė Jonikaitytė.

Svarbiausius šių metų „Poezijos pavasario“ akcentus aptarsime su studijos svečiais – festivalio direktore Janina Rutkauskiene, poetu, vertėju Vytu Dekšniu, poetu Antanu Šimkumi, poetu Vidmantu Kiaušu-Elmiškiu.

Ved. Laima Ragėnienė.                         

„Ryto allegro“ gegužės 11 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close