captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietė“: kaip sukurti sėkmingą lietuvišką prekės ženklą?

Praėjusią savaitę pasirodė antrasis leidinio „Created in Lithuania“ numeris. Čia galime susipažinti su naujos kartos lietuviško dizaino prekiniais ženklais.

Žurnalas siekia pradėti diskusiją apie Lietuvos kūrėjų identitetą bei jų išskirtinumą pasauliniame kontekste. Tad kokie tie naujos kartos dizainerių išskirtiniai bruožai ir kaip sukurti sėkmingą lietuvišką prekės ženklą? Popietės studijoje kūrėjos Miglė Jonušaitė ir Rūta Lapienytė papasakos su kokiais iššūkiais naujų produktų kūrėjai Lietuvoje susiduria begalinės pasiūlos iš viso pasaulio laikais. Prie pokalbio taip pat prisijungs ir leidinio „Created in Lithuania“ iniciatorė Živilė Diawara bei jo kūrybos vadovė Marija Pulokaitė.

Dar laidoje aptarsime, kaip pasirinkti legalų kelionių organizatorių, kokių atsargumo priemonių imtis, jei keliaujate savarankiškai ir ką daryti, jeigu pasimetė bagažas? Artėjant atostogų sezonui su Valstybinio turizmo departamento Turizmo veiklos priežiūros skyriaus vedėju Tadu Ženteliu pasikalbėsime apie tai, kaip pasiruošti kelionei.

Ved. Birutė Rutkauskaitė ir Juta Liutkevičiūtė.

„Radijo popietė“ – gegužės 10 d., ketvirtadienį, nuo 14.05 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...