captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vaikų radijo teatre – muzikinis spektaklis „Apie raganą Šiokiątokią“

Vieną sykį rašytojas Tomas Dirgėla išgirdo, kad vaikai visai nebeskaito lietuvių liaudies pasakų apie visokiausius velnius ir raganas. O kas, jeigu kokios raganos ims ir po kurio laiko bus visai pamirštos?

Kad šitaip neatsitiktų, T. Dirgėla vieną raganą atkėlė į šiuos laikus, pavadino Šiokiatokia ir paleido į knygos puslapius laimės ieškoti. O kitą sykį toks aktorius ir režisierius Vytautas Rašimas sumanė, kad T. Dirgėlos ragana galėtų iš knygos puslapių išlįsti pasižmonėti, na, tiksliau, pasiradijėti, ir drauge su autoriumi sukūrė radijo spektaklį apie kiečiausią lietuvišką raganą.

Būna raganų šiokių, būna ir tokių, bet ir šiokia, ir tokia yra tik viena – tai šios istorijos ragana! Nors gyvena miško trobelėje ir augina juodą katiną, Šiokiatokia visai neprimena įprastos, šluotą pasikinkiusios pasakų veikėjos. Ši ragana... Žinote ką – gal įsijunkite savo radijo imtuvus gegužės 13 dieną 20.03 val. ir patys išgirskite raganos Šiokiostokios istoriją! Jums padės aktoriai  Aldona Vilutytė, Giedrius Arbačiauskas ir Dalius Skamarakas.

Kūrinio autorius – Tomas Dirgėla, režisierius – Vytautas Rašimas, garso režisierė – Lina Dainienė, muziką sukūrė Giedrius Arbačiauskas.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...