captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: lietuviški prieskoniai festivalyje „Naujasis Baltijos šokis“

„Menų spaustuvėje bus pristatyti penki lietuvių kūrėjų darbai, iš jų – dvi premjeros. Labiausiai džiugina tai, kad visus šiuos spektaklius pristatys moterys choreografės“, – sako festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ vadovė Gintarė Masteikaitė.
Festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ vadovė Gintarė Masteikaitė.
Festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ vadovė Gintarė Masteikaitė.

„Žmonėms nereikia specialių programų, jiems reikia jaudinančių meno kūrinių, kuriuose jie atpažintų save ar išgyventų jausmus, kurių jų gyvenime nėra. Kinas šitą šansą dovanoja“, – sako festivalio „Scanorama“ meno vadovė Gražina Arlickaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Rubrikoje „Kalbos rytas“ su Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto doktorante Asta Skujyte-Razmiene pasikalbėsime apie kompiuterinius žaidimus su tautosakos, mitologijos elementais ir  apie maginės fantastikos žaidimų įtaką jaunajai kartai.

Pasak festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ vadovės Gintarės Masteikatės, šiemet didelis dėmesys kreipiamas į jaunąją šiuolaikinio šokio kartą – jaunuosius lietuvių choreografus ir šokėjus, dirbančius ir gyvenančius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje: „Menų spaustuvėje bus pristatyti penki lietuvių kūrėjų darbai, iš jų – dvi premjeros. Labiausiai džiugina tai, kad visus šiuos spektaklius pristatys moterys choreografės.“ Laidoje pasikalbėsime su choreografėmis, šokėjomis Liza Baliasnaja, Ula Liagaite ir Agniete Lisičkinaite.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ gegužės 9 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close