captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: savaitgalis Kauno meno galerijose

„Šiais metais siekiame toliau skatinti galerijų ir menininkų dialogą, specifinius, konkrečioms vietoms pritaikytus projektus. Dvejus metus tyrinėję vidaus erdves, žengiame į viešąsias lauko lokacijas“, – sako „Gallery Weekend Kaunas 2018“ organizatoriai.

„Prieš kurį laiką vietinėje spaudoje atsirado viešas laiškas, kurį pasirašė keli šimtai žmonių. Jie piktinosi, kad į Marijampolę gastroliuoti atvažiuoja tik pigūs, lėkšti, komerciniai, meninės vertės neturintys kultūriniai renginiai. Bet kai atveža kitokius, iš tikrųjų vertingus, įvairių žanrų spektaklius, tai jie neįvyksta dėl žiūrovų stokos“, – sako Marijampolės dramos teatro vadovas Romualdas Kučiauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Atskirtis visuomenėje gali stipriai sumažėti, jeigu valstybė mokiniams sudaro vienodas galimybes mokytis. Tačiau mūsų švietimo reformos nesiorientuoja į tai“, – pastebi Vilniaus universiteto profesorius matematikas Rimas Norvaiša.

„Šiais metais siekiame toliau skatinti galerijų ir menininkų dialogą, specifinius, konkrečioms vietoms pritaikytus projektus. Dvejus metus tyrinėję vidaus erdves, žengiame į viešąsias lauko lokacijas“, – sako „Gallery Weekend Kaunas 2018“ organizatoriai. Tai jau trečiasis galerijų savaitgalio renginys Kaune, šiuos metus pasitinkantis atnaujintu vizualiniu identitetu. Galerijų savaitgalio metu į bendrą žemėlapį susijungs jau veikiančios galerijos bei vienam savaitgaliui atvertos ar apleistos viešosios erdvės. Ši iniciatyva į Kauną atkeliavo iš Berlyno, o šiemet buvo įtraukta ir į pasaulinį kultūros žemėlapį. Studijoje bendrausime su „Gallery Weekend Kaunas 2018“ iniciatoriais Viktorija Mašanauskaite bei Andriumi Pukiu.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ gegužės 8 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...