captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas

„Norisi visuomenei parodyti ir net įrodyti, kad išgirsti, klausytis kamerinės muzikos, simfoninių orkestrų yra gerai ir tiesiog būtina... Kad opera, baletas yra labai gražu ir tai gali padėti kurti gražesnę, geresnę visuomenę“, – sako LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.
LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.
LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.

„Parafrazės simbolizuoja, kas liko iš mūsų seno istorinio modernizmo. Iš XX a. pradžios likę tik atšvaitai, o vėlyvasis modernizmas labai įvairus. Matome pagal spalvas, formas – kiekvienas tarsi dera tarpusavy, bet ir labai kontrastuoja. Tai ir yra tos parafrazės – prisiminimai likusio mums modernizmo“, – pasakoja parodos „Lietuviškojo modernizmo parafrazės“ kuratorė Kristina Budrytė-Genevičė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – skandalai Nobelio premijas dalijančioje Švedijos akademijoje, Afrikos knygų festivalis Berlyne, violončelininkas Yo-Yo Ma apie kultūros svarbą inovacijoms skatinti ir taikai puoselėti.

Pokalbis studijoje su LNOBT generaliniu direktoriumi Jonu Sakalausku  apie jo, naujojo teatro vadovo, veiklos viziją ir pirmuosius žingsnius įgyvendinant naujas idėjas. Drauge su generalinio direktoriaus pavaduotoja Laima Vilimiene aptarsime ir Europos operos dienas, ir kitas sezono pabaigos aktualijas.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ gegužės 3 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...