captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Birutės Mar „Laiškai į niekur“

Lietuvos nacionalinio dramos teatro scenoje aktorė ir režisierė Birutė Mar kartu su scenos partneriais Vytautu Anužiu ir Aleksu Kazanavičiumi pristatė minčių ir išgyvenimų turtingus M. Cvetajevos, R. M. Rilkės ir B. Pasternako laiškus.
Lietuvos nacionalinio dramos teatro scenoje aktorė ir režisierė Birutė Mar.
Lietuvos nacionalinio dramos teatro scenoje aktorė ir režisierė Birutė Mar.

Lietuvos nacionalinio dramos teatro scenoje aktorė ir režisierė Birutė Mar kartu su scenos partneriais Vytautu Anužiu ir Aleksu Kazanavičiumi pristatė minčių ir išgyvenimų turtingus M. Cvetajevos, R. M. Rilkės ir B. Pasternako laiškus. „Šis spektaklis labai asmeniškas. Aš pati esu rašytoja, nuo Sankt Peterburgo teatro akademijos rašau eiles, todėl man poetų gyvenimai artimi. Kai atradau šiuos laiškus, pirmiausia panorau, kad juos išgirstų ir kiti. Todėl pati verčiau juos į lietuvių kalbą“, – sakė spektaklio idėjos autorė, režisierė ir aktorė B. Mar laidai „Santara“.

Vilniečiai literatai Henryk Mažul ir Wojciech Piotrowicz išleido turistams skirtą knygą „Wilno po polsku“ („Vilnius lenkiškai“). Knygoje surinkta informacija apie visus mieste gyvenusius žymius lenkus, o taip pat daug nuotraukų.

„Santara“ – sausio 31 d., ketvirtadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...